Ing. Jaroslav Tichý: Nový finančný systém a GESARA sa blíži
NESARA / GESARA V PRAXI:
Vysielané naživo 7. 7. 2022 okrem pozemských záležitostí si ľahko naznačíme, ako fungujú spoločnosti ľudských rodov žijúce v iných sústavách, od ktorých môžeme čerpať inšpiráciu pre našu vlastnú budúcnosť odkaz na video, kde sú Georgijské poradné kamene zasiahnuté energetickým výbojom.
30. 6. 2022 – debatný program s Ing. Jaroslavom Tichým odkaz na program Slobodného vysielača NESARA / GESARA v praxi:
GESARA V PRAXI – už je to uložené len zvukom = ako rozhlasový program, ale s peknými radami pána redaktora Martina Marcikána na Štúdiu Kadaň Slobodného vysielača CS tu: GESARA v praxi – Debatný špeciál – 28.06.2022 (odysee.com)
Televízny program = aj s obrazom je uložený v Štúdio Tachov na: https://odysee.com/@Julek:a (relácia je cca posledná alebo predposledná od konca pod názvom GESARA v praxi.
Zdravie a za bezva vysielanie ďakuje Julek z Tachova, odkaz na GESARA NESARA v praxi: TU
Ing. Jaroslav Tichý s Ing. Petrom Ježkom sa vrátia k otázkam poslucháčov a pohovoríme aj o inštrukciách pre poštárov – poslov budúcnosti a ich úlohe pri šírení dôležitých informácií medzi ľudí
3. diel z minisérie rozhovorov k novému svetovému finančnému systému a agende GESARA/NESARA s Ing. Jaroslavem Tichým: tentokrát GESARA, jej vznik, obsah a súvislosti. Čo prinesie nový svetový finanční systém a aké sú jeho podmienky?
Agenda a zákon NESARA v USA aktualizácia 2. diel – Ing. J. Tichý:
Nesara je skratka – National Economic Security And Reforming Act (Národná hospodárska a bezpečnostná reforma).
Nový finančný systém a GESARA sa blíži…. výklad s Ing. Jaroslavom Tichým v rozhovore s Andreou
Základné informácie o systéme, ktorý v zákulisí horúčkovito vzniká – prechod na kvantový finančný systém je v našej krajine úplne tabu a neexistujúce.
Ing. Jaroslav Tichý zrozumiteľnou formou vysvetlí, o čo vlastne beží a čo sa v zákulisí v súčasnej dobe deje, ako prebieha prechod na novú menu a… Info z Wikipédie: Kvantový počítač je teoretický model pre zariadenia na vykonávanie výpočtov priamo využíva pri svojej činnosti fenomény známe z kvantovej mechaniky ako superpozícia či interferencia. V klasickom počítači sú dáta reprezentované bitmi, kde každý bit je buď nula, alebo jedna, zatiaľ čo v kvantovom počítači sa používajú qubity (kvantové bity), ktoré môžu byť nula, jedna, alebo aj kombinácia oboch.
Výskum kvantových počítačov sa začal na začiatku 80. rokov dvadsiateho storočia, jedným z prvých proponentov bol známy fyzik Richard Feynman. [1] Rýchly rozvoj teórie kvantových počítačov a algoritmov nastal v 90. rokoch dvadsiateho storočia po objavení Shorovho algoritmu,[2] ktorého implementácia na kvantovom počítači by prelomila väčšinu dnes používaných kryptosystémov. Zostrojenie plne funkčného kvantového počítača je považované za zložitý technologický problém.[3] Medzi najvýznamnejších českých akademikov na poli kvantového počítania patrí prof. Jozef Gruska, doktor vied, ktorý pôsobí na Fakulte informatiky Masarykovej univerzity.
Správy z Galaxie – Oraa Nataru Shari
Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359
Zanechajte nám komentár