Svrčky a červy prikrmované grafénom pre lepšie výnosy
Tešíte sa na larvy, svrčky a iný hmyz? O svrčkoch a múčnych červoch sme už toho popísali v minulosti dosť, no stále to nestačí, pretože „plandémiu“ záhadne vyliečil Putin svojou denacifikáciou, už aj LGBTQ+ agenda stráca na lesku, tak napokon prišla ďalšia módna vlna a na programe sú červy a iné dvojkrídlové mňamky. Okrem záhadných zemetrasení, lietajú chemické fabriky do povetria, či explodujú vlaky s toxickým materiálom. Naozaj, dejú sa zvláštne veci a my, aby sme nevychádzali z cviku, tak nám globálni plánovači stále pripravujú nové a nové prekvapenia. Jeden deň nás stresujú mobilizáciou, neskôr možnou jadrovou katastrofou a ako bonus nám pripravili niečo dobré pod zub. Chov hydiny a poľnohospodárskych zvierat ako to poznáme nám chcú zakazovať. Našli výhodné riešenie… hmyz ……a zábava graduje!
Aby tí, ktorí chcú ľudí prikrmovať svrčkami aplikujú oxid grafénu do prípravku Lepidoptera (výživa pre dvojkrídlový hmyz) na to, aby dosiahli vyššie výnosy a rýchlejšie…a navyše si tento vynález nechali aj patentovať!
Vynález opisuje spôsob aplikácie oxidu grafénu pri príprave krmiva pre hmyz Lepidoptera a dvojkrídlový hmyz. Pričom pomer kvality kŕmenia oxidu grafénu obsiahnutého v prípravku Lepidoptera a dvojkrídlového hmyzu (μg/ml) je v pomere 500:1 až 2000:1 aplikované nasledujúcim spôsobom: príprava roztoku oxidu grafénu pripraví kultivačné médium, kultivačné médium sa rozpustí v roztoku oxidu grafénu, pripraví sa krmivo pre dvojkrídlový hmyz na báze oxidu grafénu.
Vynález Lepidoptera a dvojkrídlový hmyz na báze oxidu grafénu môžu skrátiť vývoj hmyzu, s krmivom zlepšuje mieru prežitia lariev, zvyšuje hmotnosť lariev a kukly a výrazne znižuje čas a výrobné náklady pri skutočnej aplikácii.
Hebei Normal University of Science and Technology je univerzita v čínskom Hebei, ktorej jeden z odborov je aj poľnohospodárstvo a výskum, si nechala patentovať svoj vynález.
S rozvojom vedy a techniky s pokrokom nanotechnológie je nano materiál prezentovaný a široko používaný Scape (anténa). Oxid grafenu je druh nového dvojrozmerného uhlíkového nanomateriálu, má preferovanú elektrinu, mechaniku a optiku atď. Špeciálna vlastnosť, v biomedicíne, snímaní, environmentálnych vedách, oblasti, ako je inžinierska veda, majú široké uplatnenie. V posledných rokoch oxid grafénu spôsobuje široký záujem všetkých kruhov vedcov o aplikáciu v oblasti poľnohospodárstva, pretože oxid grafénu môže zaťažiť poľnohospodárske chemikálie. Dosiahnu funkciu postupného uvoľňovania a cielenia, aby sa zlepšila miera využitia poľnohospodárskych chemikálií a znížili vedľajšie účinky na necieľový organizmus. Takže oxid grafénu sa pridáva do krmiva pre hmyz, aplikácia ako stimulátor rastu hmyzu sa uvádza len zriedka. Umelý chov hmyzu vo veľkom rozsahu nie je len jedným z dôležitých prostriedkov modernej kontroly výskumu hmyzu a prírodných produktov. Dôležitým kanálom, ktorý zdroj získava sú peniaze.
Napríklad čerstvo vyliahnuté larvy Ostrinia furnacalis – vijačka kukuričná, viď obrázok, sa naložia na pripravené umelé krmivá a prikrmované oxidom grafénu môžu až štvornásobne dorásť do fázy dospelej aj výraznejšie narastie na statného jedinca. Oxid grafénu v rôznej koncentrácii vplýva na vývojové fázy larvy vijačky kukuričnej, čím viac grafénu, tým rýchlejšie larva rastie a čím viac grafénu tým je larva väčšia. No nie je to geniálny vynález? Už za pár dní máme na stoloch vždy čerstvé prerastené červy, ktoré nám eurohujeri s láskou zabezpečili.
……
Od 1. januára 2018 nadobudlo účinnosť nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2015/2238 z 25. novembra 2015, ktorým sa zavádza pojem „nové potraviny“ vrátane hmyzu a jeho častí. Jedným z najčastejšie používaných druhov hmyzu sú: múčne červy (Tenebrio molitor), cvrčky domáce (Acheta domesticus), šváby (Blattodea) a saranče sťahovavé (Locusta migrans).
A zasa sme sa okľukou vrátili k už toľkokrát spomínanému oxidu grafénu obsiahnutého v testovacích tyčinkách, v jednorazových rúškach, či respirátoroch a vo vakcínach. Dr. Noack to uviedol na správnu mieru a naznačil, že sa jedná o hydroxid grafénu (nanožiletky) a tento jeho objav ho stál život. Teda už vieme z rôznych vedeckých štúdií, že svrčky a iný hmyz, ktorý nám usilovne vnucujú, obsahujú rôzne parazity, ťažké kovy a jedy. Akú úlohu tu zohráva ten stále dookola opakovaný vysoko eklekticky vodivý grafén? Nie je to pomyselná anténa? Otáznikov je tu viac, ako dosť.
Zdroj: patents.google.com
HraJ
Zanechajte nám komentár