IVERMECTIN liek proti Covidu
Priatelia, včera som zverejnil otázky, či je pravda, že na žilinskej colnici je zadržaný kamión s Ivermectinom.
Opakujem – otázky!
Informáciu som mal dva razy overenú, jeden zdroj bol z, nazvime to širšie, kvôli jeho ochrane – ozbrojených síl SR. Dnes zareagovala Finančná správa. Cit.: „Finančná správa sa ohradzuje voči klamlivým informáciám, ktoré zverejnili a šíria niektoré médiá ako aj Ján Baránek… Ide o klamlivé a vymyslené informácie, ktorými šíritelia úmyselne prekrúcajú realitu a cielene poškodzujú dobré meno finančnej správy.“ No… V r. 1983 zostrelili vzdušné sily nad Sachalinom civilné lietadlo kórejských aerolínií. Vtedy som bol študentom Prir. F. UK v Bratislave. Na politických prednáškach, vtedy povinných, som mal nepríjemné otázky ohľadne zostrelenia tohto lietadla. Zahynulo tam 269 civilov. Bol som označený za provokatéra a vyhodili ma zo školy. (Potom som sa vrátil.) Teraz mám akési deja vu… Už som zažil dobu, kedy hocikoho kriminalizovali za kladenie nepríjemných otázok.
Máme to naspäť? Položím otázku a označia ma za šíritelia hoaxov? Alebo niekto nevie, aký je rozdiel medzi vetou oznamovacou, alebo opytovacou? Nehovoriac o hlupákoch, ktorí v reakciách požadujú aj zakázať otázky.(!) To si nevymýšľam, pozrite si to. Súhlasím, že existujú nepríjemné otázky. No, nepríjemná otázka je aj to, keď sa vás partner/ka opýta, či je pravda, že ju/ho podvádzate. Taký je život. Platí to aj vo verejnom živote. Ale neplatí, že kladenie nepríjemných otázok je trestné, neprípustné, že je to šírenie hoaxov a pod. To sme sa tu nemuseli potom namáhať a mohli sme mať tu vládu KSS, resp. KSČ doteraz. Naivne sme si však mysleli, že názor, tobôž kladenie akýchkoľvek otázok, patria do demokracie. Nie. Dnes asi nie. A presviedča ma o tom štátny orgán. V tomto prípade Finančná správa. Toto však už nechápem. A pre mňa to hraničí s krivým obvinením a poškodzovaním môjho dobrého mena. Ale poďme ďalej. Vychádzajme z toho, že Finančná správa neklame a informácia o zadržanom kamióne s Ivermectinom je nesprávna. Mám teda množstvo ďalších, asi nepríjemných otázok: Viaceré štúdie a odborníci tvrdia, že Ivermectin v kombinácii s inými lacnými a dostupnými liekmi lieči Covid. Ak je táto informácia pravdivá, prečo na Slovensku Ivermectinom neliečime? Ak je vyššie napísané pravda, môžem vyhlásiť, že niekto konkrétny tu má na svedomí zbytočné úmrtia? A ak áno – kto? Je pravda, že aj napriek dvom „atómovým bombardovaniam“ v podobe plošného testovania máme stále jedno z najvyšších úmrtí na Covid na 1mil. obyvateľov na svete? Je pravda, že úmrtnosť na Covid sa na Slovensku zvýšila najmä po prvom „atómovom bombardovaní“? Je pravda, že napriek tomu, že už bolo dlho z WHO známe, že Remdesvir Covid nelieči, stále sa ním liečili naši pacienti?Súvisí nejak odvolanie riaditeľa Františka Sabola, riaditeľa Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb s tým, že emeritný prednosta prednosta Kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny VÚSCH doc. MUDr. Pavol Török, CSc. si dovolil kritizovať vládnych odborníkov okolo ministra Krajčího, aby povolili využívať aj u nás pomerne lacný liek Ivermectin? V odborných kruhoch sa vie, že vo Východoslovenskom ústave srdcových chorôb sa úspešne vylieči 85% ťažkých covidových pacientov vďaka unikátnej liečbe vitamínom C a D.
Je pravda, že stále patríme medzi najhoršie krajiny vo finančnej pomoci, eliminujúcej dopady opatrení kvôli Covid-u v Európe? Je pravdou, že máme nárast úmrtí na onkologické ochorenia kvôli opatreniam na Covid v nemocniciach a zdravotníctve? Je pravda, že pokleslo diagnostikovanie nových onkologických ochorení? Je pravda, že minister, ktorý má na svedomí viac ako 4tis, mŕtvych stále behá na slobode? Je pravda, že premiér vo vláde toleruje človeka, ktorý má na svedomí vyše 4tis. ľudských životov? Atď., atď…Takýchto otázok je samozrejme omnoho viac. Ale zatiaľ mi bude stačiť, ak mi promptne, podobne ako Finančná správa, na moje ďalšie otázky odpovedia príslušné orgány
Ján Baránek
Zanechajte nám komentár